2013 m. vasario 7 d. Gimnazijų sporto šventė

Brigita Vajevodskytė
Utenos Dauniškio gimnazijos moksleivė

2013 m. vasario 7 d. nuo pat ryto, Utenos daugiafunkciame sporto centre, kur vyko gimnazijų sporto šventė, pasigirdo klegesys. Gimnazistai rinkosi sportuoti, palaikyti ir apginti savo mokyklos garbę. Kiekvienos gimnazijos mokiniai atėjo paruošę meninius prisistatymus, po kurių vilnijo beprotiškos sirgalių, stebinančių savo atributika, garso bangos.Parodėme, kokie tvirti galime būti, kai reikia palaikyti savus. Tai buvo išties be galo malonios renginio akimirkos. Po oficialiosios šventės pradžios dalies sportininkai iškeliavo rungtis atskirose sporto šakose, o kiti, pasirinkę tai, kas jiems labiausiai patinka,keliavo palaikyti saviškių. renginio organizatoriams!

Keliose salėse galėjote stebėti skirtingose srityse besirungiančius žmones. Vieni rodė, kokie tvirti yra rankų laužime ar svarmenų kėlime, kiti demonstravo kokie galingi gali būti, traukdami virvę bei mėtydami kamuolį į krepšį. Mokiniai rungėsi žaisdami šaškėmis, smiginį bei stalo tenisą. Čia buvo galima pamatyti visko: pergalingų šypsenų, draugiškų apsikabinimų, nusivylimų, liūdesio bei nesėkmių.
Besirungiantys mokyklų atstovai parodė ką gali.Tarp rungčių vis įsiterpdavę apdovanojimai kėlė šypsenas, malonu buvo išgirsti, kad tavo gimnazijoje besimokantis žmogus ar netgi mokyklos vadovybės atstovas iškovojo pirmąją vietą. Smagiausia šventės dalis-estafetės: bėgimas nešant balionus, merginos miegmaišiuose bei poros bėgančios įsispraudusios į lankus. Buvo komandų, kurioms ši dalis nebuvo pati maloniausia. Nepaisant to fakto, kad oras lauke šalo, Utenos sporto arenoje vyravo šilta atmosfera ir už tai turėtumėme tarti ačiū.