2013 m. vasario 4 d. Pasaulio specialiojoje žiemos olimpiadoje Pietų Korėjoje lietuviai jau laimėjo devynis medalius

Tris aukso, keturis sidabro ir du bronzos medalius jau iškovojo Pjongčange (Pietų Korėja) specialiosiose žiemos olimpinėse žaidynėse, kuriose dalyvauja  komandos iš 180 pasaulio valstybių, startuojantys Lietuvos sportininkai.

Slidinėjimo 5 kilometrų varžybose čempione moterų amžiaus grupėje per 30 metų tapo uteniškė Rūta Tuskenytė, vyrų 22-29 metų amžiaus grupės slidinėjimo 5 km varžybose auksą iškovojo uteniškis Aurimas Jasiulionis. Šliuoždamas slidėmis 7,5 km A.Jasiulionis laimėjo ir sidabro apdovanojimą. Sniegbridininkų 200 metrų varžybose aukso medalį iškovojo uteniškė Lina Šumskytė. Uteniškis Erikas Garbulis slidinėjimo sprinto (1 km) varžybose buvo antras vyrų 22-29 metų amžiaus grupėje. Moksleivių grupėje (16-21 metai) slidinėjimo 5 km laisvuoju stiliumi rungtyje bronzą iškovojo uteniškis Robertas Ivanauskas.

Estafetėje 4 po 400 m Lietuvos sniegbridininkai - A.Grakauskas, R.Vaicekauskas, Lina Šumskytė ir Kristina Martinotytė iškovojo sidabrą. Visi Lietuvos rinktinės nariai, kurią sudaro  8 sportininkai - 4 slidininkai ir 4 sniegbridininkai, dalyvauja tik aukšto lygio grupėje.

Lietuvos rinktinės treneris  - Utenos specialiosios mokyklos - daugiafunkcinio sporto centro direktorius Zenonas Misiūnas.