2012 m. gruodžio 12 d. Kvietimas dalyvauti verslumo ugdymą skatinančių renginių cikle Utenoje

2012_12_12_mokymaiLietuvos edukologijos universitetas su partneriais: Vilniaus miesto ir apskrities verslininkų darbdavių konfederacija ir Pilietiškumo, demokratijos ir teisės programų centru vykdo Europos socialinio fondo finansuojamą projektą Inovatyviųmetodų diegimas verslumo ugdymo procese, VP1-2.2-ŠMM-05-K-02-009.

2012 m. spalio-gruodžio mėn. vyksta Verslumo ugdymą skatinančių renginių ciklas, skirtas neformalaus mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programos įgyvendinimo patirties sklaidai ir inovatyvių verslumo ugdymo metodų ir priemonių pristatymui. Renginių ciklas skirtas bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų mokytojams ugdantiems verslumo gebėjimus, taikantiems ar norintiems taikyti inovatyvius aktyvius mokymo(-si) metodus ir siekiantiems pasidalinti edukacinės praktikos patirtimi bei mokiniams, norintiems pagilinti žinias apie verslumą ir pagerinti verslumoįgūdžius, turintiems verslumo idėjų ir norintiems jas pristatyti. Taip pat kviečiami dalyvauti ir mokinių tėvai.

Maloniai kviečiame dalyvauti Lietuvos bendrojo lavinimo ir profesinių mokyklų mokytojus, ne tik dėstančius ekonomiką ir verslumą, bet ir visus kitus, taip pat mokinius ir jų tėvus.

Pageidautina, kad kiekvienas mokytojas į renginį atvyktų su mokiniais, kurių amžius nuo 14 iki 19 metų. Jeigu į renginį vyksta tik mokiniai, juos privalo lydėti mokytojas arba tėvų atstovas.
Utenoje verslumo ugdymą skatinančių renginių ciklas vyks 2012 m. gruodžio 12 d. (UAB Abuva, Aukštaičių g. 3b).

Renginių ciklo metu vyks Konferencija mokytojams ir darbas grupėse (priedas Nr. 1) bei Forumas mokiniams ir darbas grupėse (priedas Nr. 2).

Iš projekto lėšų finansuojama dalyvių maitinimas.

Būtina išankstinė registracija. Maloniai prašome užpildyti registracijos anketas (priedas Nr. 4, priedas Nr. 5) ir atsiųsti jas el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba faksu: (85) 262 0124 arba (85) 233 9510. Mob. tel. 8 646 00818.