Aukštakalnio progimnazijos 30-mečiui – kompaktinė plokštelė
Aukštakalnio progimnazijos 30-mečiui – kompaktinė plokštelė Mokyklos 30 – mečio proga merginų vokalinės grupės dalyvės kartu su vadove Jūrate Katiniene išleido kompaktinę plokštelę „Dainuok", į kurią sudėjo per kelis metus skambėjusias mėgstamiausias savo dainas. „Dainuokime kartu" – taip vadinosi renginys, kurio metu ši kompaktinė plokštelė buvo pristatyta. Koncerte – susitikime dalyvavo mokytojai, mokiniai, tėveliai, buvusios šio kolektyvo dalyvės. Renginio metu ne tik skambėjo dainos, bet ir buvo rodoma video medžiaga su koncertų fragmentais, nuotraukos iš pasirodymų mokykloje, pilietinės dainos konkurse „Volunge šauk ąžuole", „Giesmių giesmelėje", „Dainų dainelėje", bendruose teminiuose koncertuose su Yamaha muzikos mokykla, Respublikinėje dainų šventėje. Kolektyvo vadovė Jūratė Katinienė teigė, jog įrašyti kompaktinę plokštelę paskatino tai, kad susikaupė pluoštas smagių dainų, kurios būtų likę tik prisiminimuose.
Artėjant mokyklos jubiliejui, labai norėjosi įamžinti dainas ir dalelę širdies padovanoti mokyklai. Pristatydama diską, šeštokė Aistė sakė, jog diske dainos apie mokyklą, draugystę, mamą, Tėvynę, meilę, svajones – apie tai, kas svarbiausia.

Nuoširdus ačiū už kompaktinės plokštelės atsiradimą rėmėjui – Yamaha muzikos mokyklos Utenos filialo administratoriui Arūnui Katinui, merginų vokalinės grupės „Dainuok" dalyvėms ir jų vadovei Jūratei Katinienei – jų atliekamomis dainomis galėsime džiaugtis ilgai.

Utenos Aukštakalnio progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Zaukevičiūtė