„Medžio puošimo šventė -2012“

Medžio puošimo šventės tradicija Utenoje puoselėjama jau nuo 1996 metų. 2012 metų medžio puošimo šventės organizatorius - Užpalių „Liūtų - LIONS" klubas, kuris ir kviečia papuošti medžius savo teritorijoje bendrojo ugdymo, neformaliojo švietimo mokyklų bendruomenes, visuomenines organizacijas.
Nusprendę dalyvauti „Medžio puošimo šventėje -2012", iki lapkričio 30 d. turi pranešti apie dalyvavimą apžiūros komisijai tel. 64056 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , nurodydami pasirinkto puošti medžio vietą, kontaktinį asmenį ir jo telefono numerį. Medžių apžiūra vyks gruodžio antrąją savaitę pagal iš anksto su šventės dalyviais suderintą laiką.
Šventei puošiami tik lapuočiai medžiai. Pagarbą medžiui galima išreikšti jį puošiant ne masinės gamybos, o pačių pasigamintais, natūraliais papuošalais.
Pasirinktą medį pristatyti apžiūros komisijai meninės išraiškos forma (pasakojimais, dainomis, muzika, žaidimais ir pan.). Pristatymo trukmė iki 10 min.
Vertindama komisija atsižvelgs į šiuos kriterijus:
• Panaudotų puošybos elementų originalumas ir jų sukomponavimas.
• Pristatymo kūrybingumas ir tinkamas pateikimas.
Visiems šventės dalyviams bus įteiktos organizatorių dovanos ir Užpalių „Liūtų - LIONS" klubo padėkos. Informacija apie konkurso dalyvius ir lauteratus bus skelbiama interneto svetainėje www.utena.lt, rajono spaudoje.