2012 m. spalio 25 d. Renginys „Auksinis rudenėlis" vaikų lopšelyje-darželyje „Voveraitė" 2012 m. spalio 25 d. vaikų lopšelyje-darželyje „Voveraitė" vyko rajoninis renginys „Auksinis rudenėlis". Renginio organizatorė – meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė.
Renginyje dalyvavo ne tik vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė" ugdytiniai, bet ir kitų Utenos miesto ikimokyklinių įstaigų ugdytiniai ( Utenos vaikų lopšelio-darželio „Pasaka" – meninio ugdymo mokytojos Sigita Jakutavičienė ir Nijolė Petravičienė, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis" – meninio ugdymo mokytoja Dalė Pranskūnienė bei Utenos mokyklos-vaikų darželio „Eglutė" – meninio ugdymo mokytoja Danutė Mačiulienė).

Visus renginio dalyvius sveikino Rudenėlis (ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Jolita Juozėnienė).
Savo pasirodymais vaikučiai norėjo parodyti, koks turtingas ir spalvotas yra ruduo.
Renginyje dainavo vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė" moterų ansamblis, šoko ugdytinių grupė (mokytoja Diana Kaziūnienė).
Visi šventės dalyviai gavo Rudenėlio dovanas ir padėkos raštus.