2012 m. spalio 18 d. „Mįslių pasaulis"-pamoka netradicinėje aplinkoje
Visada smagiau mokytis šiek tiek kitaip arba kitur. Šiuolaikinis mokytojas turėtų vesti kuo daugiau netradicinių pamokų, todėl Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos mokytojos stengiasi tobulėti šioje srityje ir dalintis savo patirtimi su kitais rajono pradinių klasių mokytojais. Į tokią atvirą pamoką spalio 18 d. jos ir pakvietė koleges.

Mokytojos J.Vaikutienė, L.Gaižauskienė ir O.Meškuotienė apjungė muziką, dailę, literatūrą ir ketvirtokams vedė integruotą pamoką „Mįslių pasaulis" netradicinėje aplinkoje. Pamoka vyko netoli mokyklos esančiame parke. Vaikai mįslių įminimų ieškojo gamtoje, patys mokėsi pastebėti, rasti, užuosti, išgirsti ir ne tik įminti, bet ir užminti savo sukurtas mįsles. Įdomu ir netikėta buvo paragauti gilių kavos, išgirsti keistus paukščio garsus skleidžiančią švilpynę ubiką, pagamintą iš beržo tošelės, groti pagaliukais, akmenėliais ir net kankorėžiais, iš gamtinių medžiagų kurti meno kūrinius.

Misles1
Misles2