2012 m. rugsėjo 23 d. „Kupolytė" dalyvavo tarmių šventėje
"Kupolytė"2012 m. rugsėjo 23 d. folkloro ansamblio „Kupolytė" pedagogės ir vyresniųjų klasių moksleivės dalyvavo tarmių šventėje „Kalbėti Motinos kalba" Kazlų Rūdoje. Ansamblio senbuvė Genė Vaišnorienė, kilusi nuo Tauragnų, savo krašto tarme porino vakaruškų nutikimus, dainininkės padainavo keletą Utenos krašto dainų ir pristatė aukštaičių kulinarinį paveldą. Į Kazlų Rūdą vežėme Marytės Pakalnienės virtas, ir visų uteniškių taip pamėgtas, spurgas. Šventės garbės svečias, Lietuvos kalbininkas, filologijos mokslų daktaras Aldonas Pupkis, pasidžiaugė, kad tarmės dar gyvos kai kuriuose Lietuvos vietovėse, atkreipė šventės dalyvių dėmesį į tarmių išsaugojimo svarbą ir supažindinimą su jomis nuo pat mažų dienų. Kalbininkas matė rugsėjo 21 d. LTV laidą „Duokim garo!" ir labai džiaugėsi mūsų darželio ugdytinio šešiamečio Armino Čekuolio tarmiškai sekamomis pasakomis.