Utenos Dauniškio gimnazijos vokalinė grupė „Vivo" Jūros šventės renginiuose
Violeta Develienė

Utenos Dauniškio gimnazijos vokalinė grupė „Vivo", kuriai vadovauja Asta Skeirienė, dalyvavo Klaipėdos miesto įkūrimo 760 metų istorinės sukakties paminėjimo ir Jūros šventės renginiuose. 2012 m. rugpjūčio 5 dieną Kruizinių laivų terminale vyko vaikų ir jaunimo džiazo dainų šventė „Jaunoji džiazo banga". Koncerte dalyvavo solistai, mokinių chorai ir vokalinės grupės iš 23 Lietuvos miestų bei solistas iš Rusijos Ilja Khvostov. 760 jaunatviškiausių Lietuvos balsų choru pasveikino KLAIPĖDĄ su 760-uoju gimtadieniu. Dainuojantis jaunimas susibūrė į vieningą galingą chorą, kuris akomponuojant profesionaliam orkestrui, atliko garsiausius džiazo klasikos kūrinius. Muzikinį renginį organizavo asociacija „Klaipėdos džiazo festivalis". Koncerto metu skambėjo pačios žymiausios džiazo melodijos. Koncertą vedė ir ypatingo žavesio renginiui suteikė Klaipėdos miesto meras, džiazo muzikantas Vytautas Grubliauskas. Pernai užgimęs Pilies džiazo festivalio „kūdikis" dainų šventė „Jaunoji džiazo banga" sėkmingai vystosi - šiemet dalyvauti šventėje į uostamiestį atvažiavo kolektyvai ir iš atokiausių Lietuvos kampelių.

772cf4_JDB
PICT6489