Utenos Jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyriaus būrelių šventė "Atrask save"
Violeta DevelienėŠventės dalyvius pasveikino Jaunimo mokyklos direktorė Edita Kanapeckienė
2012 m. gegužės 17 dieną uteniškiai buvo pakviesti į Utenos jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyriaus tradicinę, pavasarinę būrelių fiestą „Atrask save". Lietingas oras šiek tiek pakeitė tradiciją organizuoti šventę mokyklos kiemelyje, bet šventės dalyviai nuotaikingomis dainomis ir puikiais šokiais užtvindė mokyklos salę. Šventinę programą vedė Laisvalaikio skyriaus teatro studijos „Paletė" jaunieji aktoriai. Dainavimo studijos dainas (vad. Asta Mauragienė), keitė šokių studijos „Erus" (vad. Diana Kaziūnienė) šokėjų pasirodymai, žiūrovai galėjo pasidžiaugti breiko būrelio (vad. Artūras Krukauskas), pasirodymu.
Jaunimo mokyklos sienas ir Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos erdves šia proga papuošė originali, mokinių fotografijų paroda (vad. Inga Šaučiūnienė) ir Drabužių dizaino ir dailiųjų darbų būrelio (vad. Zita Kasauskienė) mokinių darbai. Tradicinę, pavasarinę Laisvalaikio skyriaus fotografijos, drabužių dizaino ir dailiųjų darbų būrelių parodą bibliotekoje visą mėnesį galės lankyti uteniškiai.
Besidomintys molio darbais galėjo aplankyti keramikos studiją ir paklausinėti molio paslapčių mokytoją Jovitą Paukštytę. Loginio mastymo puoselėtojai buvo kviečiami susiremti prie šachmatų lentos - mokyklos svetainėje mokinių laukė vadovas Saulius Rackevičius. Prie jaunimo mokyklos durų puikavosi kartingas (vad. Regimantas Abukauskas), o kartingų būrelio narys pademonstravo visiems lenktynininko aprangą. Gausių aplodismentų susilaukė lengvosios atletikos būrelio (vad. Gytis Beikus) mokinių pasirodymas. Besidomintys aviamodeliavimu galėjo pakalbinti jaunuosius aviamodeliavimo meistrus ir jų vadovą Romualdą Zaranką. Žirginio sporto būrelio vadovė Vita Jašinauskaitė, nepaisydama lietingo oro, surengė mokyklos kiemelio teritorijoje parodomąją programą su žirgu ir atsakė į visus smalsuolių klausimus.
Utenos jaunimo mokyklos direktorė Edita Kanapeckienė, sveikindama būrelių vaikus ir susirinkusius tėvelius, pasidžiaugė vaikų pasiekimais ir mokytojų profesionalumu. Neformalus vaikų švietimas per metus Laisvalaikio skyriuje suteikiamas keliems šimtams moksleivių iš visų miesto ir rajono mokyklų. 12-oje būrelių moksleiviai turi galimybę ne tik išmokti šokti, dainuoti, vaidinti, siūti, lipdyti, konstruoti aviamodelius, prižiūrėti žirgus, domėtis technika, žaisti šachmatais bet ir sutvirtėti fiziškai, atsiskleisti kūrybiškai. Čia atsiveria erdvės visiems, norintiems išbandyti save, tobulėti, susirasti draugų, turiningai praleisti laisvalaikį. „Pasitikėjimas savimi, atsakingumas, bendradarbiavimas grupėje – tai sėkmę lemiantys gebėjimai" - pabrėžė mokyklos direktorė, linkėdama moksleiviams puikios vasaros.

Nuotraukose: Utenos Jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyriaus būrelių šventės "Atrask save" akimirkos. Fotografijų autorė Inga Šaučiūnienė