2012 m. gegužės 10 d. „Žiburio" pradinės mokyklos mokinių darbų paroda Utenos kraštotyros muziejuje

Šiais metais Utenos „Žiburio" pradinė mokykla švenčia 20 metų Jubiliejų. Šiai progai pažymėti 2012 m.  gegužės 10 d. Utenos kraštotyros muziejuje atidaryta žiburiečių kūrybinių darbų paroda. Šiltai mažuosius kūrėjus sutiko muziejaus direktorė Lilija Jovarienė, pasidžiaugusi, kad vaikų darbai pristatomi miesto visuomenei. Mokyklos direktorė Virginija Žemaitienė pasakojo, kad kryptingas dailinis ugdymas nuo pat mokyklos atidarymo yra tarsi mokyklos vizitinė kortelė ir už tai dėkojo mokyklos dailės mokytojoms ir šios parodos rengėjoms Olgai Meškuotienei ir Daivai Miškinienei. Atidarymo metu skambėjo nuotaikingos dainelės, pristatyta mokyklos dailininkų ir literatų kūrybos knyga, 20-čio proga žiburiečius sveikino Aukštakalnio pagrindinės mokyklos direktorius Arvydas Šilinskas ir mokiniai, Utenos Dailės mokyklos atstovai, šiltus žodžius apie mokyklą išsakė buvę mokiniai- dabar Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos gimnazistai.
Šilta ir jauki šventė pasibaigė saldžiai, nes vaikai visus pavaišino mokykliniais, žiburietiškais saldainiais. Saldainių, deja, nebeliko, bet paroda muziejuje bus eksponuojama iki 2012 m. gegužės mėn. pabaigos, ją apžiūrėti kviečiami visi neabejingi vaikų menui.

Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos informacija

Paroda1