2012 m. kovo 30 d. Jaunųjų atlikėjų festivalis „Dainų skrynelė" Utenos Žiburio pradinėje mokykloje

Jaunųjų atlikėjų festivalis „Dainų skrynelė" Utenos Žiburio pradinėje mokyklojeKartais reikia labai nedaug: vienos šiltos šypsenos, gražios akimirkos, linksmos dainelės ir pabuvimo kartu. 2012 m. kovo 30 d. Utenos Žiburio pradinėje mokykloje vyko jaunųjų atlikėjų festivalis „Dainų skrynelė", kurį organizavo muzikos mokytoja metodininkė Lina Gaižauskienė.
Festivalyje dalyvavo Utenos vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė" trio (meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė), vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis" ansamblis (meninio ugdymo mokytoja Elena Zabukienė), vaikų lopšelio-darželio „Pasaka" dainorėliai (meninio ugdymo mokytojos Nijolė Petravičienė ir Sigita Jakutavičienė), vaikų lopšelio-darželio „Želmenėlis" ansamblis (muzikos mokytoja Elena Kiškienė), Utenos kultūros centro ansamblis (vadovė Giedrė Katinienė), Krašuonos progimnazijos ansamblis (muzikos mokytoja Rasa Malinauskaitė), Aukštakalnio pradinės mokyklos ansamblis (muzikos mokytoja Laima Pakalnienė), Utenos r. Užpalių gimnazijos solistė (muzikos mokytojas Aurelijus Janaudis). Šventinį koncertą pradėjo ir vainikavo Utenos Žiburio pradinės mokyklos šeimininkai „Žiburiukai", kuriuos paruošė muzikos mokytoja Lina Gaižauskienė.
Mokyklos direktorė Virginija Žemaitienė muzikos mokytojams įteikė padėkos raštus už dalyvavimą jaunųjų atlikėjų festivalyje ir palinkėjo, kad kitais metais „Dainų skrynelė" prisipildytų naujomis, linksmomis dainelėmis.

Aukštakalnio pradinės mokyklos ansamblis

Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos ansamblis

Užpalių gimnazijos solistė Medeina Maniušytė Utenos r. Užpalių gimnazijos solistė Medeina Maniušytė
Žiburio pradinės mokyklos linksmasis kvartetas Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos linksmasis kvartetas
Renginio akimirka

Utenos lopšelio darželio "Gandrelis" dainininkės

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis" dainininkės
Kas krepšelyje - siurprizai Kas krepšelyje? Siurprizai!
Krašuonos progimnazijos ansamblis Utenos Krašuonos progimnazijos ansamblis

Vaikų lopšelio darželio "Voveraitė" trio