Kalėdų laukimas Utenos „Žiburio" pradinėje mokykloje

Adventinis renginys Utenos „Žiburio“ pradinėje mokykloje2011 m. gruodžio 13 d. mažieji žiburiečiai vakare skubėjo į mokyklą kartu vesdamiesi ir tėvelius. Šį vakarą paskyrėme prasmingam Kalėdų laukimui. Pirmiausiai visi sugužėjo į mokyklos salę, kur teatro studijos mokinukai visiems paaiškino advento vainiko simboliką, dainorėliai nuskaidrino nuotaiką jautriomis giesmėmis. Po tokios įžangos adventinio advento dalyviai pasiskirstė į grupeles. Vieni bendravo su dvasininku, ragavo arbatą ir mamų iškeptus skanėstus, kiti kūrė šventinius atvirukus, gausiausias būrys triūsė „Žaisliukų fabrikėlyje". Salėje linksmiausieji „Dainų ir žaidimų pynės" dalyviai mokėsi tradicinių papročių, būrimų, adventinių dainelių ir žaidimų.

Galbūt vieni kažką sužinojo, išmoko, kiti – davė laisvę savo kūrybinėms galioms, tačiau svarbiausia - visi pabuvome drauge, o labiausiai tuo džiaugėsi vaikai.

„Žaisliukų fabrikėlyje“.
Dainorėliai nuskaidrino nuotaiką  jautriomis giesmėmis