2011 m. gruodžio 2 d. Adventinė vakaronė sostinėje

Renginio akimirkaVioleta Develienė

Adventas - tai laikas, duotas tam, kad galėtume daug ką nuveikti tobulinant save, sėjant aplink save ramybę, susikaupimą ir gerumą.

Utenos vaikų lopšelio darželio „Želmenėlis" folkloro ansamblis „Kupolytė" 2011 m. gruodžio 2 d.  padovanojo adventinę vakaronę Vilniaus lopšelio darželio „Gintarėlis" bendruomenei, su kuria jau ne pirmi metai tęsiasi gražus bendradarbiavimas. Darželio „Gintarėlis" direktorė Laima Bartaškienė už šilumos pasidalijimą ir gerumo dovanas laukiant gražiausių žiemos švenčių, įteikė Utenos vaikų lopšelio darželio „Želmenėlis" folkloro ansambliui „Kupolytė" padėką. Gražiausią puošmeną - Advento vainiką uteniškiai padovanojo Vilniaus ugdymo įstaigai. Adventinis vakarojimas - ženklas pranešantis, kad artėja Kalėdos. Žvakės šviesoje kiekvienas pasižadame būti geresniu, gailestingesniu. Vertinkime ir branginkime laukimo laiką – Adventą, pasidalykime vieni su kitais gerumu ir supratingumu.