2011 m. lapkričio 23 d. projektas „Muzikos instrumentų šalyje" Utenos vaikų lopšelyje darželyje „Voveraitė"
Renginio dalyviai 2011 m. lapkričio 23 d. Utenos vaikų lopšelyje darželyje „Voveraitė" vyko projektas „Muzikos instrumentų šalyje". Projekto organizatorė - meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė.
Projekto metu visų vaikų lopšelio-darželio grupių vaikai kartu su auklėtojomis gamino vaikiškus muzikos instrumentus, mokėsi jais groti.

Projekto kulminacija - šventė "Muzikos instrumentų šalyje". Nuotaikingą šventės programą paruošė vaikų lopšelio-darželio priešmokyklinės „Giliukų" grupės ugdytiniai kartu su auklėtoja Asta Meškuotiene ir meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskiene.

Kelionėje po muzikos instrumentų šalį dalyvavo ir svečiai iš miesto ugdymo įstaigų. Įvairiais vaikiškais muzikos instrumentais grojo, daineles dainavo Utenos vaikų lopšelio-darželio „Pasaka", mokyklos-vaikų darželio „Eglutė" ugdytiniai bei Utenos Vyturių pagrindinės mokyklos 3b klasės mokiniai. Vaikus šventei paruošė meninio ugdymo mokytojos Sigutė Jakutavičienė, Nijolė Petravičienė (vaikų lopšelis-darželis „Pasaka"), Danutė Mačiulienė (mokykla- vaikų darželis „Eglutė"), pradinių klasių mokytoja Aldona Guobužienė (Vyturių pagrindinė mokykla).

Po šventės visi dalyviai galėjo pasismaginti kamuoliukų baseine.

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Voveraitė" direktorės pavaduotoja ugdymui Dalia Lukminienė