2011 m. spalio 17 d. Netradicinė geografijos, istorijos ir pilietiškumo pamoka Aukštakalnio pagrindinėje mokykloje
Pamokos metu

Aukštakalnio pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo akcijoje „Sušildykime rankutes Afganistano vaikučiams". Dalyvauti šioje akcijoje ir numegzti pirštinių Afganistano vaikams pakvietė kariai.

2011 m. spalio 17 dieną mokykloje lankėsi vyr. leitenentas, atstovas spaudai ir visuomenei, Tomas Pakalniškis, kuris mokiniams pravedė netradicinę geografijos, istorijos pilietiškumo pamoką, pasakojo apie Lietuvos karių misiją Afganistane bei mokyklas – po atviru dangumi, be elektros, be vandens...

Lapkričio 2 dieną į Tarptautinę misiją Afganistano Goro provinciją išvyksta Lietuvos karių pamaina, kuri nuskraidins šiltus, raštuotus mūsų mokyklos mokinių linkėjimus Afganistano vaikučiams.

Rusų kalbos mokytoja L. Makarova