Aukštakalnio pagrindinės mokyklos Jaunųjų eismo patrulių būrelio nariai susipažino su kariūno profesija

Utenos Aukštakalnio pagrindinės mokyklos Jaunųjų eismo patrulių būrelio nariai kartu su mokytojais D. Trinkūniene, I. Šulciene bei L. Meidiene aplankė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją.

Išvykos metu kariūnai supažindino su priėmimo į Karo akademiją tvarka bei karjeros perspektyvomis, studijų programa, suteikiančia profesinių žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų tarnaujant Lietuvos valstybei.

Susitikimo metu mokiniams labiausiai patiko žygiuoti rikiuotėje, išbandyti jėgas treniruoklių salėje ir lauko sporto aikštynuose. Neišdildomą įspūdį paliko Karo akademijos biblioteka bei lazerinė šaudykla.

Jaunųjų eismo patrulių būrelio vadovė D. Trinkūnienė