Utenos Aukštakalnio progimnazijos mokinių viešnagė Sakartvele

Utenos Aukštakalnio progimnazijos vokalinė grupė „Banga“ 2020 m. žiemos atostogas leido turiningai, ypatingai, linksmai ir prasmingai. Kolektyvas net 8 dienas viešėjo Sakartvele. Daug pamatė, daug sužinojo apie svetingąjį kraštą, gilino anglų ir rusų kalbos žinias, grožėjosi nuostabia gamta, ragavo tradicinius gruziniškus patiekalus, neatsistebėdami vaišingumu ir dėmesiu. Dargi surado pasislėpusią žiemą ir grožėjosi 1,5 m sniego pusnimis. Bet svarbiausias kelionės tikslas buvo tarptautinis konkursas „OPUS 2020“. „Banga“ nenuvylė. Savo kraštui, miestui, mokyklai atstovavo garbingai ir parvežė GRAN PRIX už pramoginę dainą, pelnė I vietą už liaudies dainą ir išskirtinį, vienintelį prizą, kuris buvo įteiktas kolektyvo vadovei Linai Gaižauskienei už ypatingai gerą vaikų paruošimą ir pasirodymą. Dėkojame rėmėjams už galimybę dalyvauti tarptautiniame konkurse Sakartvele.