Respublikinė muzikos šventė „Auksinis rudenėlis“

dsc019922019 m. spalio 23 d. Utenos vaikų lopšelyje–darželyje „Voveraitė“ vyko respublikinė muzikos šventė „Auksinis rudenėlis“. Ši šventė įstaigoje jau tapo tradicine, ji organizuojama eilę metų.

Šiais metais į muzikos šventę susirinko ikimokyklinukai iš Utenos rajono ikimokyklinių įstaigų, Visagino bei Zarasų.

Šventę pradėjo Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ mokytojų vokalinis ansamblis „Džiaugsmas“. „Auksiniame rudenėlyje“ dainavo jaunieji dainininkai iš Utenos vaikų lopšelių–darželių „Pasaka“, „Saulutė“, „Voveraitė“, „Želmenėlis“, mokyklų–vaikų darželių „Eglutė“, „Varpelis“, Visagino vaikų lopšelių–darželių „Ąžuoliukas“ ir „Auksinis raktelis“ bei Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos.

Šventėje šoko ritminių šokių grupė „Janga“, buvo demonstruojami Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ ugdytinių, jų tėvų ir mokytojų bendrai kurti drabužių aksesuarai iš gamtinės medžiagos.