2019 m. gegužės 23 d. Išmanusis Utenos regiono mokyklų konkursas „Rack your brain“

img 04092019 m. gegužės 23 dieną vyko išmanusis Utenos regiono mokyklų konkursas „Rack your brain“, organizuotas Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos IT mokytojos Jolitos Kraujalienės ir anglų k. mokytojos Jolantos Gasiūnienės. Konkurse dalyvavo Utenos Rapolo Šaltenio, Krašuonos, Vyturių progimnazijų 5-7 klasių komandos bei Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos komanda. Konkurso tikslai buvo: skatinti mokinius kūrybiškai ir tikslingai naudoti IKT bei tobulinti mokinių anglų kalbos žinias ir kalbėjimo įgūdžius.

Mokiniai kūrė komandų logotipus ir juos pristatė angliškai, pasitikrino savo žinias apie Didžiąją Britaniją, dalyvaudami viktorinoje. Kad darbai vyktų sklandžiai, mokiniai naudojosi iPad planšetiniais kompiuteriais. Ilgiausiai užtrukusi užduotis buvo interaktyvių istorijų kūrimas, jų įgarsinimas anglų k. ir pristatymas. Bet buvo linksma ir įdomu, stebino mokinių kūrybiškumas ir išmanumas, anglų kalbos įgūdžiai, todėl konkurso laikas neprailgo. Visi mokiniai išvyko linksmai nusiteikę ir apdovanoti AMES kalbų mokyklos atminimo dovanėlėmis, nes konkursas vyko kalbų mokyklos Utenos filialo biure.

Organizatorės IT mokytoja metodininkė Jolita Kraujalienė ir anglų k. vyr. mokytoja Jolanta Gasiūnienė