Tradicinė karpymo popietė „Kerpu kerpu pasaką”

dsc 0274Prasidėjus Adventui puošiame savo aplinką ir laukiame didžiųjų metų švenčių. 2018 m. gruodžio 4-ąją Utenos rajono pradinukai su mokytojomis susirinko į tradicinę karpymo popietę, šiemet vykusią Utenos A. M. Miškinių viešojoje bibliotekoje. Apie 50 pradinukų atvyko iš Utenos Vyturių, Krašuonos, Aukštakalnio progimnazijų, mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ ir Aukštakalnio pradinės mokyklos. Renginį organizavusios Utenos Aukštakalnio progimnazijos mokytojos O. Meškuotienė ir D. Miškinienė pasiūlė „iškirpti pasaką“, o dalyviams padėjo renginio viešnia, žinoma karpytoja Rasa Slesoriūnienė.

Bendraminčių būryje, jaukioje aplinkoje, vaikų ir suaugusiųjų rankose pamažu gimė daug įvairių pasakų personažų. Juos pamatyti galite Utenos A. M. Miškinių viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje 2018 m. gruodžio – 2019 m. sausio mėnesiais.

Utenos Aukštakalnio progimnazijos informacija