Parodoje „Mokykla 2018" pristatyta Utenos Dauniškio gimnazijos mokytojos patirtis

7 ATEITIES mokytojai iš Lietuvos miestų ir miestelių: Utenos, Rokiškio r. Pandėlio, Panevėžio, Klaipėdos, Šiaulių, Joniškio ir Šiaulių r. Kuršėnų.2018 m. lapkričio 23-24 dienomis LITEXPO parodų rūmuose Vilniuje vyko kasmetinė paroda „Mokykla 2018".
Švietimo mainų paramos fondas eksponavo savo stendą. Kadangi šių metų tema – ATEITIES mokykla, todėl ŠMPF pristatė 7 ATEITIES mokytojus iš Lietuvos miestų ir miestelių: Utenos, Rokiškio r. Pandėlio, Panevėžio, Klaipėdos, Šiaulių, Joniškio ir Šiaulių r. Kuršėnų.
Švietimo mainų paramos fondo strende savo veiklą pristatytė ir Utenos Dauniškio gimnazijos fizikos mokytoja Loreta Tarvydienė. Švietimo mainų paramos fondas teigia, kad ateities mokytojas turėtų būti modernus, šiuolaikiškas, žingeidus, imlus naujovėms, aktyviai dalyvaujanti tarptautiniuose projektuose, besisemiantis gerosios patirties iš kitų šalių mokyklų, įtraukiantis mokinius į mokymosi procesus, pritaikydamas interaktyvius įrankius pamokose ir atviras naujovėms.