Turininga Adolfo Šapokos gimnazijos vasara

ASGAdolfo Šapokos gimnazijos šios vasaros veiklų kraitis kupinas dovanų, išvykų, naujų pažinčių, bendrystės ir saviraiškos akimirkų.

Birželio mėnesį gimnazijoje vyko nominacijų renginys „Gilės“, kurio metu tradiciškai apdovanoti konkursų ir olimpiadų nugalėtojai bei klasės draugiškiausi ir aktyviausi mokiniai.

Besibaigiančių mokslo metų proga mokyklos administracija dovanojo edukacinę-pramoginę išvyką labai gerai besimokantiems mokiniams.

2 klasės gimnazistas Matas Petrėnas baigiamajame respublikiniame STEAM mokslų konkurso „Mūsų eksperimentas“ renginyje gavo dovaną – kelionę į Helsinkio mokslo centrą „Heureka“. Šiame konkurse Mato mokslinis darbas tema „Kuo dengti saulės kolektorių? Stiklu ar plastiku?“ buvo įvertintas I-ąja vieta.

Nacionalinėje 24-ojoje debatų akademijoje, kuri vyko birželio pabaigoje Druskininkuose, lietuviškų debatų lygoje Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokinė Aistė Žiukaitė pateko į geriausių kalbėtojų dešimtuką ir užėmė 6-ąją vietą.

Liepos mėnesį Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje buvo pagerbti rajono abiturientai, gavę valstybinių brandos egzaminų (toliau – VBE) 100 balų įvertinimus. Šiais mokslo metais net 16 Adolfo Šapokos gimnazijos mokinių šimtukais išlaikė 21 egzaminą.

Adolfo Šapokos gimnazijos 22-osios laidos abiturientų Brandos atestatų teikimo šventė vyko Utenos kultūros centre. Šiais metais gimnaziją baigė 150 abiturientų ir jie visi gavo Brandos atestatus.

Vasarą aktyviai bei kūrybingai gimnazijos bendruomenei turiningų, smagių bei naudingų veiklų sugalvoti nėra sunku, tereikia šiek tiek pasiryžimo, fantazijos, draugų palaikymo.

Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos informacija

2018 m. A. Šapokos gimnazijos vasara