Svarbi informacija eksternams

Eksternai, planuojantys brandos egzaminus laikyti 2018-2019 mokslo metais, nuo rugsėjo 15 dienos turi teikti prašymus bazinės mokyklos direktoriui. 2019 m. brandos egzaminų sesijos bazine mokykla Utenos rajone Utenos r. savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. rugsėjo 14 d. įsakymu Nr.AĮ-931 ,,Dėl bazinės mokyklos skyrimo“ paskirta Utenos ,,Saulės“ gimnazija. Eksternai, ketinantys pasirinktus brandos egzaminus laikyti pagrindinėje sesijoje, prašymus turi pateikti iki spalio 24 dienos.

Pasibaigus prašymų teikimų laikui, bet ne vėliau kaip prieš 7 darbo dienas iki pakartotinės sesijos pradžios eksternai, nepateikę prašymų iki spalio 24 dienos, dar galės prašymus pateikti Kauno miesto administracijos direktoriaus paskirtos bazinės mokyklos vadovui ir laikyti pasirinktus brandos egzaminus pakartotinėje sesijoje. Detalesnė informacija eksternams Utenos „Saulės“ gimnazijoje teikiama tel. (8 389) 62250 arba el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .