Jei nori būt stiprus, sportuok visus metus!

IMG 00372018 m. kovo 1 d. Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Gandrelis“ vyko projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I etapo festivalis. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Darželyje treniruotės vyko nuo vasario 23 dienos, jas organizavo socialinė pedagogė Rūta Paukštienė ir auklėtoja Vilma Čekienė.

Į renginį susirinko 94 vaikai ir 26 darbuotojai. Mažųjų olimpiada prasidėjo nuotaikingu atidarymo šokiu. Prieš rungtis visi darė sportinę mankštą. Teisėjais buvo linksmas klounas ir greituolis kiškis. Per įvairiausias rungtis vaikai rideno kamuolius į vartus su lazda, lindo pro tunelį, atrinkdami spalvas dėliojo žymeklius, varė didelius kamuolius pro kliūtis. Džiaugiamės pačiais mažiausiais, kurie buvo aktyvūs sirgaliai. Vaikai gavo dalyvio diplomus ir linksmoji dalis buvo fotografavimasis.