Lietuvos čempionatas „Makaronų tiltai 2018“

Makaronu tiltai2018 m. kovo 7 d. (trečiadienį) 14 val. Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje vyks nacionalinio mokinių čempionato „Makaronų tiltai 2018“, kurį organizuoja Vilniaus Gedimino technikos universitetas (toliau – VGTU), atrankos etapas.

Kviečiame moksleivius išbandyti jėgas šių mokslo metų čempionate! Būtina registracija, kurią galite pasiekti paspaudę nuorodą >>>.

Suburkite 2–4 žmonių komandą, pasitelkite žinias bei fantaziją ir sukurkite tokį tiltą, kuris atlaikys kuo didesnį svorį. Galbūt Jūsų komanda pagerins geriausią Lietuvoje pasiektą rezultatą, kuris yra 251 kg! Statybinėmis medžiagomis (makaronais ir plastilinu) aprūpins organizatoriai (VGTU).

Tiltams konstruoti skiriama pamoka (45 min.). Prieš tai – 20 min. paskaitėlė ir instruktažas. Bandymai trunka apie 1 val. Viso renginio trukmė – apie 3 val.

Maksimalus komandų skaičius kiekviename etape – 15. Visos etapų nugalėtojų komandos gauna kvietimą dalyvauti moksleivių čempionato finale.

Čempionato taisyklės, suplanuoti etapai bei visa kita naudinga informacija >>>.

Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos informacija