2011 m. balandžio 14 d. Dailės popietė Vyturių pagrindinėje mokykloje

Dailės popietė Vyturių pagrindinėje mokykloje2011 m. balandžio 14 dieną Utenos Vyturių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos Rita Malinauskaitė ir Aldona Belopetravičienė pakvietė visus į smagią popietę, kurios metu pradinukai išbandė savo žinias ir praktinius įgūdžius dailės srityje. Renginio viešnia, Utenos švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė pasveikino susirinkusius dailės raiškos propaguotojus su gražia iniciatyva. Erdvinės raiškos reikšmė pradinuko vizualiniam ugdymui akivaizdi- komandos su dideliu azartu vykdė mokytojų parengtas užduotis. Komisija, įdėmiai stebėjusi smagias dailės varžytuves, diplomais ir salžiais prizais apdovanojo 4 b ir 4 c klases už aktyvumą, 3b ir 3 c klases už kūrybiškumą ir 3 a ir 4 a klases už išradingumą. Varžytuvių dalyvius dainomis ir šokiais džiugino 1 c ir 4 b klasės mokinukai.

Violeta Develienė

Mažieji dailininkai