2011 m. balandžio 14 d. „Mažoji dainelė-2011" Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis"

„Mažoji dainelė-2011".2011 m. balandžio 14 d. Utenos vaikų lopšelio-darželio „Šaltinėlis" bendruomenė pakvietė mažuosius dainorėlius į tradicinę Utenos rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų šventę „Mažoji dainelė-2011". Šventėje, kuri vyko Utenos Krašuonos pagrindinėje mokykloje, dalyvavo ir smagiomis dainelėmis žiūrovams kūrė pavasarinę nuotaiką dainininkai iš mokyklų – vaikų darželių „Eglutė" (mokytoja D. Mačiulienė), „Saulutė" (mokytojos A. Straižienė ir M. Pošiūnienė), „Varpelis" (mokytojos A. Rakauskienė ir R. Nikitinienė), vaikų lopšelių – darželių „Gandrelis" (mokytoja E. Zabukienė), „Pasaka" (mokytojos S. Jakutavičienė ir N. Petravičienė), „Voveraitė" (mokytoja J. Patalauskienė), Želmenėlis" (mokytoja E. Kiškienė), „Šaltinėlis" (mokytojos D. Pranskūnienė ir G. Kapčiuvienė).

Šventę vedė Utenos kultūros centro jaunimo teatro studijos artistai (režisierė V. Kairienė).

Dėkojame už paramą organizuojant rajoninę šventę Utenos rajono savivaldybei, LR Seimo nariui E. Pupiniui, UAB „Vaisida", Utenos Krašuonos pagrindinei mokyklai.

Sutikime pavasarį su dainele ir vaikiškai džiugia širdimi!

„Mažoji dainelė-2011"
„Mažoji dainelė-2011".