Gyvybės medis Lietuvos valstybės 100-mečiui

2017 m. lapkričio 28 d. Utenos kraštotyros muziejuje vyko tradicinė rajono pradinukų karpymo popietė. Į renginį susirinko apie 50 mokinių iš Utenos Vyturių ir Krašuonos progimnazijų, vaikų mokyklos darželio „Eglutė“, Aukštakalnio pradinės mokyklos ir Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus. Muziejininkė Bronislava Juknevičienė parodė ir papasakojo vaikams apie muziejaus eksponatus ir gyvybės medžio simboliką, vaizdavimą bei prasmę. Pasisėmę minčių ir įkvėpimo iš įdomaus pasakojimo, mažieji karpytojai su mokytojomis ir keletu tėvelių sukūrė nuostabių darbų. Jais renginio organizatorės D. Miškinienė ir O. Meškuotienė papuoš miesto biblioteką.
Džiugu, kad mokytojos pastebi tokius ypatingus vaikus ir juos paskatina kurti, puoselėti liaudies meną.