2017 m. spalio 28 d. Utenos meno mokyklos fortepijono skyriaus mokinių sėkmė tarptautiniame konkurse

2017 m. spalio 28 d. - lapkričio 1 d. Utenos meno mokyklos fortepijono skyriaus mokiniai Patricija Vilkaitė, Mindaugas Baliukevičius ir Asta Dirmaitė, kartu su savo mokytoja Ingrida Dirmiene buvo išvykę į tarptautinį jaunųjų atlikėjų konkursą „MAGIC BRIDGES OF BUDAPEST 2017“ Vengrijoje, Budapešte, kuriame iškovojo itin aukštus įvertinimus.
Patricija Vilkaitė savo amžiaus grupėje pelnė garbingą I vietą, Mindaugas Baliukevičius taip pat buvo įvertintas I vieta, o Asta Dirmaitė buvo įvertinta aukščiausiu apdovanojimu - GRAND PRIX ir pakviesta pasirodyti konkurso „Gala“ koncerte. Visus konkurso dalyvius vertino itin kompetentinga tarptautinė komisija iš Vengrijos: Ferenco Listo muzikos akademijos pianistė profesorė, Vengrijos garbės artistė Ilona Pruny ir garsi smuikininkė, profesorė Marta Abraham.
Patricija, Mindaugas, Asta ir mokytoja Ingrida Dirmienė nuoširdžiai dėkoja meno mokyklos bendruomenei už palaikymą, supratingumą ir visokeriopą paramą.