2017 m. spalio 18 d. Muzikos šventė „Auksinis rudenėlis“ Utenos vaikų lopšelyje–darželyje „Voveraitė“

DSCF69332017 m. spalio 18 d. Utenos vaikų lopšelyje–darželyje „Voveraitė“ vyko tradicinė respublikinė muzikos šventė „Auksinis rudenėlis“. Ši šventė „Voveraitėje“ organizuojama jau penktus metus.

Šventėje dalyvavo Utenos miesto ikimokyklinių įstaigų dainorėliai iš vaikų lopšelių-darželių „Gandrelis“ (vad. Laisvida Pakenienė), „Pasaka“ (vad. Nijolė Petravičienė), „Saulutė“ (vad. Asta Straižienė), „Šaltinėlis“ (vad. Dalė Pranskūnienė ir Gražina Kapčiuvienė), „Voveraitė“ (vad. Jolanta Patalauskienė), „Želmenėlis“ (vad. Elena Kiškienė), mokyklų-vaikų darželių „Eglutė“ (vad. Audronė Valevičienė) ir „Varpelis“ (vad. Regina Nikitinienė).

Taip pat mažieji dainininkai iš Visagino vaikų lopšelių–darželių „Ąžuoliukas“ (vad. Inga Cicėnienė) ir „Auksinis raktelis“ (vad. Laima Kajėnaitė) bei Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos (vad. Rima Vaickuvienė). Auksinės rudeniškos nuotaikos šventei suteikė Utenos ritminių šokių grupė „Janga“ (vad. Inga Ivanauskienė) bei Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ moterų vokalinis ansamblis „Džiaugsmas“ (vad. Jolanta Patalauskienė).
Šventę vedė ir žiūrovus linksmino Voverė ir Pepė.