2017 m. rugsėjo 1 d. Mokslo ir žinių šventė Utenos Aukštakalnio progimnazijoje

7Į Aukštakalnio progimnazijos į naujų mokslo metų šventę susirinko 531 mokinys, jų tėveliai, klasių vadovai, mokytojai. Į šventę pasveikinti atvyko Utenos savivaldybės meras Alvydas Katinas, mero patarėjas Henrikas Zabiela, viešųjų ryšių skyriaus vedėja Jovita Žiukelienė. Sugiedojus himną meras penktokus pradžiugino dovana – kiekvienas gaus po mikrokompiuterį. Visą Aukštakalnį sudrebino penktokų „Ačiū“. Susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorius Arvydas Šilinskas, pristatydamas ir dvi naujas mokytojas – biologijos mokytoją Daivą Jasaitienę ir lietuvių kalbos mokytoją Živilę Stonkuvienę.

Nuskambėjus Oto (7e kl.) ir Rojaus (8b kl.) pakiliai saksofonų melodijai, visi mokiniai direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolitos buvo pakviesti į klases, kur prasidėjo pirmoji pamoka. Ji – pati smagiausia ir svarbiausia, ypač penktokams, tęsiantiems kelionę į Žinių šalį naujoje mokykloje.