Uteniškės sėkmė tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse

Violeta Develienė

2017 m. birželio 11 dieną Utenos meno mokyklos fortepijono mokytoja Ingrida Dirmienė su mokine Asta Dirmaite buvo išvykusios į Sankt Peterburgą (Rusija), kur dalyvavo tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse „Baltųjų naktų garsai ir spalvos". Asta Dirmaitė sėkmingai pasirodė konkurse – vyresniųjų pianistų (16–18 m.) kategorijoje tapo laureate ir buvo apdovanota III laipsnio diplomu bei taure. Reikšmingą apdovanojimą jaunoji muzikantė Utenai parveža ne pirmą kartą. „Esu labai dėkinga visiems už palaikymą. Svarbiausia, kad turiu nuolatinę galimybę mokytis, keliauti, pažinti ir dalintis“, atvykusi padėkoti Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui už palaikymą ir suteiktą paramą, kalbėjo jaunoji atlikėja. Laureatę ir jos mamą bei mokytoją į savivaldybę palydėjęs Utenos Meno mokyklos direktorius Arūnas Katinas pasakojo apie vis gausėjantį jaunosios fortepijono virtuozės apdovanojimų skaičių ir ypač aukštus įvertinimus. Utenos rajono meras Alvydas Katinas, pasveikinęs Astą Dirmaitę, palinkėjo ne tik naujų pasiekimų, bet ir smagių susitikimų, džiuginant klausytojus savo profesionaliais pasirodymais.