Mažasis futbolo broliukas „Futboliukas“ Utenos mokykloje-vaikų darželyje „Varpelis“

Renginio dalyviaiUtenos mokykla–vaikų darželis „Varpelis" šiais metais pateko tarp 48 laimingųjų įstaigų, kurios dalyvauja respublikinės programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus" projekte „Futboliukas". ,,Futboliukas" – tai mažasis futbolo broliukas. Tai paprastas žaidimas, kai dalyviai žaidžia trys prieš tris, mušdami į mažus vartus.

,,Varpelyje" vaikai su direktorės pavaduotoja ugdymui Diana Grašiene dvi savaites mokėsi žaisti šį nuostabų ir visiems labai patikusį žaidimą. Visi darželinukai piešė piešinius apie futbolą, puošė langus spalvingais kamuolių atvaizdais. Ypač smagi buvo Tėvelių futbolo diena, kurios metu varžėsi ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. O kiek emocijų liejosi tą dieną...

2011 m. balandžio 4 dieną vyko finalinė diena. Jos metu vaikai šoko, dainavo, skandavo. Varžybos vyko emocingai. Palaikymo šūksnių ir plojimų netrūko. Pertraukų tarp rungčių metu šoko šokėjos. Žaidė ne tik berniukai, bet ir mergaitės, kurios savo žaidimu nenusileido berniukams. Daug džiaugsmo suteikė visiems auklėtojų ir svečių žaidimas. Renginyje dalyvavo gausus būrys svečių ir tėvelių. Renginio dalyvius sveikino ir sėkmės linkėjo Utenos rajono mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius. Projekto vadybininkas Vaidotas Rastenis padovanojo 2 futbolo kamuolius, kiekvienam vaikui įteikė po futbolo federacijos sertifikatą ir lipdukų su futbolo kamuoliais, padėkojo Dianai Grašienei ir įstaigos direktorei Ritai Lekerauskienei už bendradarbiavimą ir norą dalyvauti projekte.

Futboliukas
Futbolą žaidė ir tėveliai
Jungtinė tėvelių ir vaikų komanda