Nuo šiandien olimpinė vėliava plevėsuos ir Utenoje

Utenos Krašuonos progimnazija drauge su Jonavos pradine mokykla ir Kauno šv. Kazimiero progimnazija 2017 m. birželio pradžioje įgyvendins jungtinį projektą „Mažasis olimpinis kaimelis“. Dieninės stovyklos veiklos bus orientuotos į Olimpinių žaidynių struktūrą su visais žaidynių ritualais, kiekviena diena bus skiriama vienai iš olimpinių vertybių (draugystei, pagarbai, tobulėjimui), tad vaikai gaus ir teorinių žinių bei asmeninių potyrių šiais klausimais. Į projekto įgyvendinimą įsitraukė Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras, Utenos Specialioji mokykla, daugiafunkcis centras, Utenos lankininkų klubas, Utenos rytų kovos menų klubas „Impulsas“, tad be sportinės veiklos numatomos sveikatinimo, pažintinės, kultūrinės bei kūrybinės veiklos.
Baigiantis stovyklai visų miestų dalyviai rinksis į žaidynes Kaune, kur varžysis fizinėse, intelektinėse bei kūrybinėse rungtyse, vyks iškilmingas projekto uždarymas.
Projektą, kurio tikslas ugdyti harmoningą asmenybę per sportą neformalioje aplinkoje, finansuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Projekto kordinatorė
Utenos Krašuonos progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Telksnienė