2017 m. gegužės 16 d. Kaimynų sporto šventė

DSC 06162017 m. gegužės 16 dieną „Saulės“ gimnazijos stadione vyko „Kaimynų sporto šventė“, kurioje dalyvavo Utenos „Saulės“ gimnazijos, Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenės bei policijos atstovai. Šventės tikslas – ugdyti toleranciją ir mažinti patyčias, per sportą rasti draugų. Šventės pradžią paskelbė gimnazijos šokių grupė „Tandemus“, dalyvius pasveikino „Saulės“ gimnazijos direktorė N. Zabukienė, daugiafunkcio sporto centro direktoriaus pavaduotoja V. Rastenienė, Utenos apskrities VPK veiklos skyriaus tyrėja D. Maselskienė.

Šventė prasidėjo estafetiniu bėgimu. Dalyvavo trys mišrios komandos. Kiekvieną komandą sudarė po lygiai gimnazistų ir daugiafunkcinio centro ugdytinių. Vėliau aikštėje susirinko futbolo mėgėjai. Susiskirstę į dvi komandas – mėlynųjų ir žaliųjų – draugiškai žaidė futbolą. Tuo metu krepšinio aikštelėje vyko estafetės mažiausiems daugiafunkcinio centro ugdytiniams, kuriems padėjo gimnazistės. Visi šventės dalyviai buvo pakviesti įveikti šventės mylią. Pabaigoje trečiokų gimnazistų klasių rinktinės sužaidė draugiškas parodomąsias krepšinio rungtynes.
Visos šventės metu dalyvius linksmino Amsis ir Sauliukas, kurie ypač džiugino mažuosius šventės dalyvius. Ir kokia šventė be apdovanojimų? – abi ugdymo įstaigos buvo apdovanotos padėkos raštais, policijos atstovė kiekvienai mokyklai įteikė po kamuolį, o kiekvienam dalyviui padovanojo po atšvaitą – kad visi būtume matomi ir saugūs.