Šeštadienių mokyklėlė būsimiems pirmaklasiams

Neramūs vaikučiai, būsimi pirmokai, šeštadieniais skuba į Vyturių progimnaziją, kur jų laukia šeštadienio mokyklėlės užsiėmimai. Į mokyklą pro jokias duris nepateksi, jei neturi elektroninio pažymėjimo. Tenka spausti skambučio mygtuką. Durys atidaromos ir sveteliai pakviečiami užeiti. O koridorių ilgumas ir platumas! Pirmiausia mažieji ir jų tėveliai palydimi į posėdžių salę, kur sužino apie šeštadienio mokyklėlės veiklas. Bendra pirmojo šeštadienio tema – namas. Tėvai gauna net dvi valandas atostogų. Pirmiausia – matematika. Reikia nuspręsti, kiek namui reikia langų ir durų, kaip iš geometrinių figūrų sudėlioti stogą. Šauniai dirba mažieji architektai. Greitai gražiai nušvinta spalvingų namelių miestas. Relaksacijos ir žaidimų kambaryje tenka jau rimtesnį namelį pasistatyti ir pasakėlę „Kas namelyje gyvena?“ suvaidinti. Per muzikos pamokėlę vaikučiai išmoksta dainelę „Namelis girelėje“. Kitą šeštadienį vaikučiai aktyviai dalyvauja lietuvių kalbos ir kūno kultūros pamokėlėse.
Mokyklėlė veiks ir balandžio mėnesį. Daugiau informacijos rasite Vyturių progimnazijos internetinėje svetainėje www.vyturiai.utena.lm.lt.

2017-03-18_sestadienine_mokyklele1
2017-03-18_sestadienine_mokyklele1a