Gimnazistai rungėsi teisinių žinių konkurse „Temidė 2011"

Temidė 2011 2011 m. kovo 25 dieną Utenos Dauniškio gimnazijoje įvyko bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų 9–12 klasių mokinių teisinių žinių konkurso „Temidė" II-asis etapas. Konkurse dalyvavo trys uteniškių komandos: Utenos Dauniškio gimnazijos komanda ,,Kryžkelė", Utenos ,,Saulės" gimnazijos komanda ,,Teisučiai" ir Utenos A. Šapokos gimnazijos komanda „Teisiškai vieningi". Dalyviai turėjo kūrybiškai prisistatyti, spręsti teisine tema paruoštą testą, pristatyti namuose paruoštą plakatą pakomentuodami jo turinį. Taip pat konkursantams reikėjo suvaidinti įvykį ar menamą situaciją iš mokyklos gyvenimo, kurį teisiškai nagrinėjo varžovai, bei paruošti originalų atsisveikinimą. Atsakymų tikslumą, pasirodymų kūrybiškumą, originalumą, vertino penkių narių komisija, kurią sudarė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Utenos rajono apylinkės prokuratūros, Utenos rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus, Švietimo, sporto ir turizmo skyriaus atstovai. Komandoms atlikus visas konkurso užduotis ir komisijai susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo Utenos Dauniškio gimnazijos komanda ,,Kryžkelė", kuri ir pateko į teisinių žinių konkurso „Temidė" regioninį III-ąjį etapą.

Violeta Develienė

Nuotraukose iš Dauniškio gimnazijos archyvo - konkurso akimirkos