2011 m. kovo 23 d. Regioninė dainorėlių ir lėlių teatro šventė „Lėlės dainų šalyje-5" Utenos Žiburio" pradinėje mokykloje

2011 m. kovo 23 d. į Utenos „Žiburio" pradinę mokyklą susirinko pradinukai, kurie nori dainuoti ir myli lėlių teatrą. Šventėje dalyvavo Utenos rajono Vyžuonų, Saldutiškio  pagrindinių mokyklų, Utenos Krašuonos pagrinidnės mokyklos Biliakiemio skyriaus, Aukštakalnio ir „Žiburio" pradinių mokyklų, Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis, Utenos jaunimo mokyklos laisvalaikio skyriaus ugdytiniai. Visi uteniškiai paruošė nuotaikingų dainelių, o lėlės atvažiavo iš Ukmergės su „Šilo" vidurinės mokyklos mokiniais ir iš Rokiškio rajono. Bajorų kultūros centro su „ČIZ" aktorėmis. Ukmergiškiai šventės dalyviams parodė spektaklį „Karalaitis ir jo žvėrys", o Bajorų aktorės - spektaklį Šarlio Pero pasakų motyvais. Renginį vedė Utenos „Žiburio" pradinės mokyklos antrokėliai. Šventės organizatorė Virginija Gruodienė.

Aukstak.pr4
Biliakiemis