2017 m. kovo 14 d. Utenos rajono 4 klasių mokinių matematikos olimpiada

2017 m. kovo 14 d. į Utenos Aukštakalnio pradinę mokyklą rinkosi geriausi rajono ketvirtų klasių matematikai. Susirinkusius pasveikino šios mokyklos mokiniai, kurie suvaidino ištrauką iš O. Preusslerio knygos ,,Raganiukė“. Raganiukė su varnu Abraksu palinkėjo vaikams sėkmės.
Kol mokiniai sprendė nelengvas užduotis, juos palydėję mokytojai mokėsi tapyti ant vandens. Po renginio visiems olimpiados dalyviams buvo įteiktos padėkos.
Šios olimpiados nugalėtojai: - I vieta - Airidas Maciušonis, Aukštakalnio pradinė mokykla (mokytoja Virginija Paukštienė), II vieta - Emilija Norkūnaitė, Utenos Vyturių progimnazija (mokytoja Aldona Guobužienė), III - Mintarė Stumburytė, Utenos Aukštakalnio progimnazijos ,,Žiburio“ skyrius (mokytoja Edita Kazokienė). Sveikiname nugalėtojus!

Aukštakalnio pradinės mokyklos mokytoja Audronė Dabkutė