Žaidžiam Ladygolą

Ladygolas2017 m.  kovo 8 dieną Utenoje moterys, merginos ir mergaitės užkariavo futbolo aikšteles! Sportininkės nutarė išbandyti jėgas salės futbolo turnyre. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos apskrities Ladygolo finalai. 5-6 metų mergaičių futboliuko turnyre rungtyniavo mergaitės iš Utenos mokyklų-vaikų darželių „Eglutė“ ir „Varpelis“ bei vaikų lopšelių-darželių: „Gandrelis“, „Pasaka“, „Saulutė“, „Želmenėlis“, „Voveraitė“. Vėliau vyko moterų futbolininkių komandų futbolo kovos, kuriose dalyvavo „Nosted mechanika“, „DSC“, „Utenos policija“ ir „Uteniečių komanda“.

Susirinko daug sirgalių, draugų, tėvelių ir kitų palaikančiųjų žaidimo azartą. Renginio organizatoriams dėkojame už sveikinimus ir šventišką nuotaiką. Gražų reginį padovanojo Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos 3 klasės modernaus šokio atlikėjai Gabija Tamulytė ir Nedas Ralys.
Mergaičių turnyro rungtynėse teisėjavo labai vaikų mylimas treneris Aurimas Meidus ir futbolininkė Ugnė Maknytė. Visų sportuojančių reikalais rūpinosi nepailstanti organizatorė Rūta Paukštienė.
Ypač dėkojame Ladygolo koordinatoriui, šio mergaičių – moterų futbolo turnyro Utenoje organizatoriui ir rungtynių teisėjui, „Utenos Utenio“ klubo mergaičių treneriui Arūnui Rasteniui, kuris sugeba uždegti sportiškumo ugnelę kiekvienoje širdyje.
Dėkojame UAB „Nosted mechanika“ už visoms dalyvėms padovanotus marškinėlius, LFF moterų turnyrui įsteigtus prizus – kamuolius, UAFA prezidentui Dainiui Širviui už darželinukėms padovanotus kamuolius, „Utenos Utenio “ klubui už saldainius.
Šio spalvingo ir azartiško renginio rėmėjai:
Lietuvos futbolo federacija (LFF)
Utenos apskrities futbolo asociacija (UAFA)
Utenos futbolo klubas „Utenos Utenis“
Utenos vaikų lopšelis-darželis „Gandrelis“
Utenos rajono savivaldybės administracija
Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras
Utenos daugiafunkcis sporto centras
UAB Nosted mechanika
Futbolininkės pasijautė kaip žvaigždės, sulaukė daug fotografų dėmesio. Pasigrožėkite džiugiomis akimirkomis!

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ informacija