Vaikų dienos stovyklos Sudeikiuose

Mokinių atostogų metu Sudeikių daugiafunkciame centre veikiančios vaikų dienos stovyklos kalėdinių atostogų laikotarpiu rūpinosi 30 vaikų ne tik iš Utenos rajono ugdymo įstaigų, bet ir iš Vilniaus bei Kauno savivaldybių. Nuo 8.00 iki 18.00 val. čia prižiūrimi vaikai turi galimybę ne tik dalyvauti mėgiamose veiklose, džiaugtis žiemos malonumais lauke, bet ir ugdytis socialinius įgūdžius kepdami, anot vaikų, „skaniausius blynus pasaulyje“ ar gamindami kitokius gardumynus Centro virtuvėlėje ir jais vaišintis kviesdami stovyklos draugus.
Antrus metus šiame Centre organizuojamos dienos stovyklos pradinukams mokinių atostogų metu jau turi nuolatinius savo stovyklautojus, atvykusius į pirmąją stovyklą ir tapusius „savais vaikais“, kurie išvykdami paskutinę atostogų dieną jau registruojasi į kitą stovyklą. Džiugina tai, kad leisti laiką atostogų metu Sudeikiuose pareiškia norą vis daugiau naujų stovyklautojų, be to, sulaukiama tėvų prašymų organizuoti tokias stovyklas ir vyresniųjų klasių mokiniams, ne tik pradinukams. Organizuoti veiklas ir prižiūrėti vaikus padeda šaunūs Utenos Adolfo Šapokos bei Dauniškio gimnazijų savanoriai, dienos stovyklose atlikdami privalomąją socialinę veiklą.
Dienos stovyklos Sudeikių daugiafunkciame centre organizuojamos kiekvienų mokinių atostogų metu.

1DSC_1396