2016 m. gruodžio 13 d. tradicinė karpinių popietė Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriuje

2016 m. gruodžio 13 d. Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriuje susirinko būrys jaunųjų karpytojų, kuriuos dalyvauti, tradicine tapusioje karpinių popietėje, paskatino mokytojos: A. Marcinkevičienė ir A. Dabkutė iš Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos, R.Rimšelienė iš Krašuonos progimnazijos, L.Januškevičienė iš Vyturių progimnazijos, V. Venclovienė ir J. Augutienė iš mokyklos-vaikų darželio „Eglutė“ bei „Žiburio“ skyriaus pedagogės E. Kazokienė, R. Juodvalkienė, J. Vaikutienė, G. Petronienė ir D. Seibutienė. Patirtimi pasidalino ir kūrybinės sėkmės palinkėjo profesionalios karpytojos M. Saladžiūtė ir V. Svigarienė. Vaikų kūrybiškumu ir kruopštumu džiaugėsi  renginio organizatorės dailės mokytojos D. Miškinienė ir O. Meškuotienė . Vaikučių karpytais balto popieriaus paukšteliais jos kartu su vaikais papuoš Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos vaikų skyrių.