,,Vyturiukų“ darbai puošia Utenos švietimo centrą

Nuo 2016 m. rugsėjo 14 dienos Utenos Švietimo centro posėdžių salės sienas puošia Utenos Vyturių progimnazijos būrelio „Jaunieji dizaineriai“ mokinių darbai, atlikti mišria technika. Dauguma darbų sukurti šiais metais. Mokiniai savo darbais puošia ne tik mokyklos erdves - jaunieji dizaineriai, vadovaujami mokytojos Editos Ramelienės, dar pavasarį „Smėlio“ bibliotekoje eksponavo darbų parodą „Arbatos puodelis“, o šių metų rudenį paruošė parodą „Paukščiai“. Pasisvečiavę Utenos švietimo centre, „Paukščiai" skris toliau ir dairysis, kur nutūpti dar. Būrelio tikslas - išmokti laisvai kurti ir kūrinyje atskleisti formos ir medžiagos grožio sintezę, įsisavinti kūrybinio proceso metodologiją, nueiti kelią nuo idėjos iki kūrinio demonstravimo parodoje. Darbų autoriai kartu su mokytoja aplankė parodą, o centro metodininkė Ramunė Sabaliauskienė mokinius supažindino su Švietimo centru ir jo veikla.

IMG_20161109_150221
IMG_20161109_150444