2016 m. birželio 8 d. UNESCO pasiekimų programos renginys

DSC 01332016 m. birželio 8 dieną Utenos „Saulės“ gimnazijoje vyko UNESCO Asocijuotų mokyklų tinklo pasiekimo programos įsivertinimo susitikimas, kuriame dalyvavo Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos, Vilniaus Žemynos gimnazijos bei UNESCO organizacijos atstovai. Pagrindinis susitikimo tikslas – įvertinti pilotinės skaitmeninių ženkliukų sistemos sėkmes ir nesėkmes, tobulintinas vietas, pasidalinti, kaip pasiekimų programa buvo vykdoma konkrečioje mokykloje.

Susitikimo dalyviai kūrė „Globalaus piliečio“ koliažą, pristatė savo mokyklų veiklas, sužinojo tyrimo, atlikto visose trijose gimnazijose apie skaitmeninių ženkliukų sistemą rezultatus, bei šios programos ateities perspektyvas, teikė savo rekomendacijas projektui.

Apie projektą ir renginį >>>.