2016 m. gegužės 24 d. Padėkos diena Utenos Dauniškio gimnazijoje

Padėkos diena Dauniškyje Violeta Develienė
2016 m. gegužės 24 d. Utenos Dauniškio gimnazijos kiemelyje į Padėkos dieną tradiciškai rinkosi gimnazijos bendruomenė. Mokinių taryba ir gimnazijos vadovai padėkojo moksleiviamas ir mokytojams garsinantiems Utenos Dauniškio gimnazijos vardą varžybose, konkursuose, olimpiadose, projektinėse veiklose rajone, šalyje ir už Lietuvos ribų. Renginio vedantieji kvietė atsiimti apdovanojimus, o gimnazijos direktorė Asta Skeirienė ir direktorės pavaduotoja Inga Tutkienė įteikė per šimtą padėkų mokiniams.

Improvizuotos „Oskarų“ statulėlės nominantams atiteko už draugiškumą, mokslo bei meno pažangą, už gražiausią šypseną, metų būrelį bei už šauniausią metų renginį. Pastarojo nominacija teko visų ypač mėgstamam renginiui „Chorų karai“. Socialinė pedagogė Vida Adiklienė paskelbė kuri klasė laimėjo šauniausiosios vardą. Už šį įvertinimą I a klasė buvo apdovanota nemokama edukacine išvyka.

Dauniškiečių nominacijos
Metų Visuomeniškiausias: Jurgita Jazbutytė,
Metų Mokytojas: Mindaugas Pranskūnas,
Metų Protas: Anita Clarke,
Metų Frazė: Mokytoja Šileikienė, frazė „Aapelsinas“,
Metų Menininkas: Mokytoja Ramunė Tarvydienė,
Metų Sportininkas: Martynas Kaušylas,
Metų Stilingiausias: Milda Musteikytė,
Metų Šypsena: Ramunė Musteikytė,
Metų Būrelis: šokių kolektyvas „DiaDance“
Metų Renginys: Chorų Karai
Metų Dauniškietis: Enrika Dzinkutė.