2016 m. balandžio 22 d. tradicinis Utenos muzikos mokyklos absloventų koncertas

Music Notes2016 m. balandžio 22 dieną, 17.30 val. Utenos muzikos mokykloje vyks tradicinis mokyklos absloventų koncertas. Kviečiame visus, norinčius pasiklausyti kokybiškos , profesionaliai atliekamos muzikos, kurią atliks: Augustina Barzdaitė , Asta Dirmaitė, Gabrielė Deveikytė, Laurynas Dicevičius, Miglė Gudonytė, Patricija Augustina Jatautytė, Tilija Kazickaitė, Ieva Korsakaitė, Roberta Kviečiūnaitė, Monika Kubiliūnaitė, Viktorija Laurinėnaitė, Solveiga Malaiškaitė, Rugilė Meškuotytė, Vincas Morozovas, Diana Naumkinaitė, Gabrielė Repečkaitė, Kotryna Raslanaitė, Justina Raslanas, Aušra Stankelytė, Edita Šileikytė, Julius Šimelis, Vakarė Vasiliūnaitė, Evelina Venslovaitė, Ugnė Zlataravičiūtė.
Įėjimas nemokamas.