Utenos rajono savivaldybės administracijoje rinkosi aktyviausi mokyklų savivaldų atstovai

2016 m. kovo 18 d. į tradicinį Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Utenos mokinių savivaldų informavimo centro organizuotą forumą susirinkę aktyviausi Utenos mokyklų savivaldų mokiniai išklausė mokinių savivaldos pirmininkų veiklos ataskaitas, aptarė renginius ir aktyviai bendravo darbo grupėse. Forumo dalyvius pasveikinęs Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, palinkėjo mokyklų savivaldos atstovams polėkio bei kūrybiškumo formuojant pažangią jaunimo politiką mokyklose, mieste ir šalyje. Jaunimo reikalų koordinatorė Justė Rudokienė, pakviesdama jaunimą aktyviai atstovauti savo mokyklų interesus, palinkėjo produktyvių diskusijų. Pabendrauti su forumo dalyviais į Uteną iš Vilniaus atvyko LMS biuro atstovės Raminta Matulytė ir Gabrielė Dabulskytė. Susitikimo metu buvo pildomos įsivertinimo anketos, darbo grupėse pasidalinta patirtimi ir iššūkiais vienijant mokinių savivaldas.

Violeta Develienė