„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2016“ Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Gandrelis“

IMG 2275Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Gandrelis“ kasmet organizuojama veikla padedanti spręsti patyčių problemas ir užtikrinti vaikų saugumą. Kovo 14-18 dienomis vaikai su auklėtojomis diskutavo apie draugystę, gerus jos pavyzdžius, mokėsi kaip atpažinti patyčias ir tinkamai reaguoti. Siekdami kuo geresnių tarpusavio santykių, abiejų grupių priešmokyklinukai vyko į sodybą „Širvynė“, kur draugiškai dirbo kartu, gamino inkilus paukšteliams. 2016 m. kovo 17 dieną Vaikai lankėsi Utenos apskrities policijos komisariato saugaus eismo klasėje, kur pasitikrino savo žinias kaip reikia elgtis kelyje ir automobilyje.

2016 m. Kovo 18 dieną darželyje vyko labai šiltas draugiškumo renginys, kurį organizavo socialinė pedagogė Rūta Paukštienė. Į svečius atvyko VO „Gelbėkit vaikus“ Utenos struktūrinio padalinio pirmininkė Daiva Beikuvienė. Priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės vaikai parodė auklėtojos Nijolės Kibickaitės režisuotą spektaklį „Vištytė ir gaidžiukas“. Draugystės tvirtumui užtikrinti vaikai dalinosi pyragu ir gėrė arbatą. Ant popieriaus surašyti linkėjimai, prikabinti prie linksmų balionų, išskrido pro langą. Galbūt jie pasieks kitą šalį, o kas perskaitys, širdyje taps mūsų draugais. Mes norime draugauti su visais!

Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ informacija