Vyturių progimnazijos etnografinis būrelis Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje

Utenos Vyturių progimnazijos etnografinio būrelio dalyviai (vad. Aldona Guobužienė ir Almantė Šimonėlienė) vasario 26 d. svečiavosi Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje. Mokyklos pradinukams mokiniai parengė pasirodymą, kurio metu atliko tradicines aukštaičių regiono dainas ir šokius. Koncerto metu vilniečiai buvo įtraukti į programą ir mokėsi aukštaitiškų šokių bei dainų. Vyturiukai taip pat įgijo naujų žinių stebėdami tradicinį žydų šokį, mokydamiesi žydiškus žodžius bei susipažindami su jų kultūros tradicijomis. Programą puikiu pasirodymu papildė mokyklos darbuotoja Gintautei Burneikienė. Išvyką organizavo pradinių klasių mokytoja Loreta Januškevičienė.